SIKÇA SORULAN SORULAR

Bayilik sistemi nedir?


- Bayilik sistemi sayesinde müşterilerinize daha hızlı ve daha kaliteli hizmet sunabilirsiniz. Bayilik sistemimizden faydalanan üyelerimiz için özel whatsapp vip destek imkanı verilmektedir. Bayilik hizmetimizde sadece bizim servislerimizi API bağlantısı ile satabilirsiniz. Sistem üzerinden manuel servis oluşturarak müşterilerinize kendi servislerinizi de sunabilirsiniz. 

Nasıl bakiye yüklerim?


- İnstacell üzerinde tek bir bakiye yükleme yöntemi bulunur. Sisteme entegreli olan Paywant alt yapısı ile 7/24 otomatik olarak bakiye yükleyebilirsiniz. Paywant ile iki farklı seçeneğiniz vardır. Birincisi kredi kartı&banka kartı ile otomatik yükleme yapmak, ikincisi havale&eft yöntemi ile yükleme yapmak. Eğer havale&eft yöntemi ile Paywant üzerinden ödeme yapmak isterseniz havale&eft gönderimini Paywant hesaplarına gönderdikten sonra havale bildirimi yapmanız gerekir. Bu çok uzun sürmez. Paywant yöntemi çok daha hızlı ve kolay bir yöntem olmakta olup bakiye yüklemeleriniz otomatik olarak onaylanır ve hemen alışverişe başlayabilirsiniz. Paywant ile yapacağınız ödemeler 3D Secure sistemi ile korunmakta olup şifrelenmektedir kredi kartı ile yapacağınız her işlemde sizlere bankanız tarafından SMS gönderilir ve SMS onayı alınır. İnstacell.net 3D Secure Sistemi asla hiçbir kart bilginizi veya kişisel bilginizi barındırmaz, saklı tutamaz. Güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

Takipçilerim düşüyor ne yapmalıyım?


- Hesaplarınıza gönderdiğimiz takipçiler tamamen kişisel hesaplardan oluşmaktadır ve gönderilen hesapların takipten çıkma özgürlüğü bulunmaktadır. Bir örnek verecek olursak; siz nasıl ki tanımadığınız kişileri takip etmek istemezsiniz bu durumda aynıdır takip edenler sizleri tanımadığı için takibi geri çekmektedir. Bot takipçilerde ise durum tamamen farklıdır in-aktif hesap oldukları için instagram bir süre sonra bu hesapların farkına varıyor ve hesapları instagram bünyesinden kaldırıyor yada onaya düşürüyor buda sizlere düşüş olarak yansımaktadır. İnstacell de alınan takipçilerin hiç birinde garanti vermemekte ve bu durumu sözleşmede açıkca belirtmiştir.

Siparişim kısmen tamamlanıp, kalanı iade edildi?


- Bir kısmı tamamlanan siparişlerinizin tamamlanmayan kısmı otomatik olarak iade edilir. Bu durumda tekrar sipariş geçmenizi öneririz. Sistemsel yada sağlayıcılar tarafından spam filtrelemesi olduğunda eksik gönderim olabilir bu hususta diğer gün tekrar deneyebilirsiniz yada farklı servisler tercih edebilirsiniz.